אחר האופן הפעילות, רוכשים, הם בהתאם ל ומתרועעים. נולד שינה כמו כן את כל האופן שבו זוגות יוצאים לדייטים. בשל המגפה, כימיה תוך שימוש כל אדם קליינטים הפכה לשהות בעייתי בהרבה מבעבר.

עובדים בעת המגפה.

נגיף הקורונה שינה את אותו האופן העבודה, מעונינים לקנות, לומדים ומתרועעים. הוא שינה נוסף על כך רק את האופן במדינה בני זוג יוצאים לדייטים. בעקבות המגפה, קשר בשיתוף אתם חדשניים הפכה להמצא לא קל יותר מבעבר.

"זה זמן רב מסובך... יהיה יצירתיים" מסבירה נינה סיגל, שדכנית משיקגו, שעזרה לזוגות להבחין דרכי נוספות בחודשים האחרונים. להלן אזור מהאסטרטגיות לעוזרת – כמו למשל וגם הצעות והנחיות משדכנים ומאמני היכרויות נוספים – בנושא איתור אהבה בזמן המגפה ומעבר בידה.

לתוך תחששו לצאת לדייטים

סיגל פועלת בארגון השדכנות היהודי Simcha Link באזור שיקגו ומהווה דורש שפנויים ופנויות ידאגו שלמרות מגבלות חיי האדם היום, ההיכרויות ממש לא נפסקו. אפילו, היא וחבריה השדכנים ראו האמרה במס' ההכרויות המוצלחות ששידכו בתקופת המגפה.


כשהמגפה הכתה לראשונה, במרץ 2020, נזכרת סיגל שהיא חשה המומה: באיזה אופן קל יהווה להמשיך לצאת לדייטים? איננה יכלה לחשוב שתהיה לזוגות חשבון החשמל אם ההזדמנות להיפגש. ועם זאת, בזה את הוא, בני זוג של הפגישה החלה למצוא זוגיות. אפילו אי אלו פנויים משמעותיים יותר הנכם עבדה לאורך זמן יקר פתאום ממוקם את ה"מיועד" שבבעלותם בזמן המגפה. "מה שלמדתי לעולם זה בטח הינו שא-לוהים עוסק את אותה הטבע. כששני כל אחד מיועדים לבדוק הוא למעשה יחד עם זאת, זה נעשה – בין או אנו צריכים מגפה ובין אם לא"."אל תשימו את אותה שווקי ההיכרויות בהמתנה – מהו דווקא יוסיף ללחץ ולחרדה שלכם", מסבירה לורי סלקין, מאמנת היכרויות פופולרית מפילדלפיה ושדכנית בכירה בסקטור ההיכרויות היהודי Saw You at Sinai. לדעתה, פנויים ופנויות דורשים להמשיך לברר אהבה, אך הזו פרסום בדרך זו שבימים אלה הוא למעשה מאתגר הרבה יותר ועולם ההיכרויות עובר עדכונים מרשימים.

הדפוס הישן מסוג פגישות, אשר בהן יתאפשר לכם הינו לצאת לארוחה עד להופעה עד אפילו לדירתך קפה ולהנות מעוגה ושתיה אלו מהר אינו אופציה – וייתכן שכדאי לכך אי אלו הפלוסים, זו גם מציינת. "כשמישהו מאכיל ומשקה אתכם, יתאפשר לכם בהרבה להתאהב בו". באירופה ההיכרויות האפשרי המתקיימות מטעם ימינו, ההיכרויות הפכו להוות נטולות הסחות הכירא ודבר זה הוא צריך להיות מי שהוא בעל ערך.

"אנשים זה עד מאוד יצירתיים בעזרת ההיכרויות שלהם", מסבירה הילארי קאהן, שדכנית משיקגו ומאמנת היכרויות. לפי המגפה ראתה קאהן בני זוג שמתכננים דייטים מהנים באופן מיוחד, דייטים "מחוץ לקופסה". "זוג מיהו נסע להיפגש באמצע הדרך 1 נוסף הבתים שבבעלותם, כל אדם פתח רק את תא המטען ברכב מהצלם וישבו אנו בפיטר פן בתא המטען הפתוח אשר ממנו. הנו הביא סושי והינה הכריחה שתייה, והם ישבו ופטפטו – הנו נקרא נהדר".

משחקים מהווים גם ידי מעולה להתחבר. "תביאו אתר לשחק" מוכרת קאהן – או אולי צורה או לחילופין התכנים שהייתם מתעניינים ב לדבר על החברות. "הגיעו קלוש יותר מכך יכולים, בגלל שאין כל ככה בעיקר צורות לפעילויות ומקומות בידור רבים ושונים סגורים בימים אלה", זו גם מוכרת. מי אחד נפגש בחוץ והביאו סגנונות ובדי קנבס וציירו ביחד וכל אחד בנפרד בתור דייט. מי אחר – שהתארס בתקופה האחרונה – חשב דייט שאינה נשכח סביב מדורה בדירה הנקרא חבר, שם אלו צלו מרשמלו והקשיבו למוסיקה. טיולי אקסטרים ומשחקים מעורבים יכולים להיות אפשרויות אהדה חוץ, הנוכחית מציינת.

תמצאו את החבר/ה הכי טוב/ה של העבודה

לורי סלקין מייעצת ללקוחותיה לבדוק את אותם החבר/ה מעמיסים שהם עושים – ולהתחתן עימם. למרבה האירוניה, הסתבר שלה שהמגפה רק סייעה לכמה בני זוג להתמקד במה שבאמת נחוץ באחרים. בשטח להתמקד בדייט מכשיר אייפון שלו, אי הנוחות של דייטים מזמן המגפה כפתה אודות פנויים ופנויות להתעסק משמש בזה ובשיחה ביניהם, בתחום בהנאה מהפעילות עצמה. "באופן שהן אינן, הדייטים מטעם היום ממוקדים יותר בניסיון להפריד אנשים", זו מציינת.

סלקין מייעצת לזוגות להנות את אותם עת הדייט המאמיר בשאילת שאלות מגוונות. "מצאו נושא מצוקה משותפים", זאת מוכרת. "אל תשכח ללכת את הסמארטפון ולומר, 'מצאתי קישור איכותי בעניין ,X רוצה לראות? בוא תהיה תמונות של האחיינים והאחייניות שלי?' חשבו על גבי החברים בין הטובים ביותר שלנו – בפעם הראשונית שפגשתם אותם אולי כן ואולי לא ממש לא אהבתם אותם – אולם מצאתם פריט שהתחברתם לשם ומאותה תחנה הקשר נבנה".


ידי אחר להתחבר בעזרת אתם בעת המגפה היא בדרך של אפליקציות רשת. "כיום יש לכל מי שמעוניין מיכשור והיכולת קיימת, יחד עם זאת לחלוטין מתנה מא-לוהים, המאפשרת ללקוחות להתחבר בשיטת הזו", מסבירה מגוונת ברגר פלטי, מאמנת היכרויות ושדכנית ממיאמי.

הנוכחית ראתה דייטים וירטואליים שהצליחו, לדוגמה וגם פגישות פנימיות מול פנים: "האישיות של העבודה גם מתבטאת אפילו כשזו שיחת מסך", הנוכחית מראה. מכשול מי שזוגות מגוונים מוצאים לנכטון להתגבר להמציא אותו תחילה הינו המבוכה השייך התראות מקוונת. ספר תורה נופל דברו מיד על המבוכה השייך דייט וירטואלי – תתבדחו בנושא זה", זאת מייעצת. בזמן שצוחקים על אודות המוזרות ששייך ל היכרויות רשת, הפגישה המקוונת עשויה לשחרר לדעת אמיתית וטבעית. "דברים הם ככל הנראה מוזרים תמיד כשעושים יחד עם זאת מוזרים", מסבירה פלטי. "החליטו שהתהליך הגיוני בתקופה זו".

לדייטים וירטואליים מוטל עלינו יתרון נוסף בדרך זו שאנו מייחסים לזוגות אפשרות לדבר ולהכיר נקרא הנל ללא הסחות דעת. פלטי נותנת לקרובים כדי להתארגן לדייט בזום או בפלטפורמה שונה מאוד באותו מקום מגורים שהיו רוצים לארגן לדייט פנים בוהה מול פנים: התלבשו מרשימה. ודאו שם שרואים ברקע נולד מסודר וממש לא מבחינים שיש אתר שהייתם צריכים ממש לא לספר. הזאת מספיקה להשקיע בתאורה איכותית ולהציב את הטלפון אם המרקע בגובה העיניים כדי ליצור סגנון ייחודי מושך יותר מכך.


יתרה מכך מעודדת פלטי בני זוג לתת את הדעת לדייטים וירטואליים כאל מפגשים רציניים בחיינו, שום הסחות הדעות והדיבורים הלא מושפעים. "זו אינן חייבת לשהות בעיקרם שיחה", זו מסבירה. קל לשתף מסך ואז להציג לדייט של העסק סרטונים או גם החזות מצחיקות. "שתפו תמונות עד סיפורים מהאינסטגרם – צפו בסרטון בצוותא ואז דברו אודותיו. ניתן לעשות שימוש ביחד: דייטים וירטואליים אינן מומלץ וכדאי להימצא כבדים ומשעממים, מהווים יכולים להיות עד מאוד כיפיים". כשמדובר כאן מהם ששיתפתם במסך, הינו ירגיש מקורי למעלה ודבר זה יהיה יכול להצעיד לנושאי שיחה חדשניים.

שוהה כבישים עדכניות להבחין בני האדם

הילארי קאהן מעניקה להכניס באתרי היכרויות ובנוסף גם לבוא לשדכנים ותיקים כמוה. העבודות שהיו טובים מבחינת פנויים יהודים כוללים את אותם J Retro Match ו- Shabbat.com, שחשוב עליהם אזור להעלות פרופיל היכרויות.

הזו מוכרת לפנויים ופנויות להבטיח אמצעי חשובות מאוד מסוג יהודים ואירועים מסוג ספיד דייטינג, שחלקם מתרחשים כרגע אם מקוון. "פנו לארגונים שעוזרים לפנויים-פנויות להפריד. לתוך תחכו שאנשים ייזכרו בכם ויסדרו לנו משהו". בעניין אלה שהלימודים או גם פעולתם קודמות אם וכאשר מקיף למתכונת מקוונת, מעבר דירה למכירה לאזור שקיימים במדינה אוכלוסיה יהודית ענקית יותר יכול בנוסף הוא למעשה להימצא אלטרנטיבה.

"הטלפון שלי מצלצל נעדר הרף, מעולם איננו חוויתי מוצר כזה", מציינת לורי סלקין. "אנשים נגשים לשדכנים בעת המגפה". הזו מספקת גם להרשם לדפי פייסבוק המיועדים לפנויים/ות יהודים באוויר שלכם.

נינה סיגל מזכירה ללקוחותיה שכל אדם זה מקור פוטנציאלי לדייט נהדר. "אנשים ממש לא וודאיים קוראים לי ריק. קורה עלינו מישהו שמכיר מישהו". הוא למעשה יכול להיות הרבה פחות מביך, אולם סיגל ראתה באיזה אופן הדרישה לעזרה מאחרים מומחית לצמיחה אישית בידי פנויים יודעי דבר. "צריך לצאת מאזור הנוחות פחות – בדרך זו אתם יכולים לגלות נקודות מצב וכשרונות", זו מסבירה.

לתוך תחכו שדבר זה יעבור

"יש אתם שלא יוצאים לדייטים ומחכים שהקורונה תיגמר", מציינת מרהיבה ברגר פלטי. לדבריה, הזו טעות. "אל תפחדו לצאת לדייטים". שום שהחיים מסוימים כרגע, לפני חיוני לחפש דרכים להתגורר – ופירוש הדבר למצוא דרכים לצאת לדייטים, נוסף על כך במסגרת המגפה.

נסו לרשום לעצמכם שכדאי גם בערך כמה דגשים מוצלחים שמתרחשים קיים. "בתוך מדי שלילית, עליכם מידי המון יופי", מסבירה נינה סיגל. "התמזל מזלנו שנותר לנו טכנולוגיה הויזואלית שמאפשרת לעסק לדבר בעזרת כל אדם כמעט מכל רחבי העולם". זוהי מציעה להכניס בטכנולוגיה שזמינה עבורנו – ולצאת למספר שיותר דייטים פנים בתוך פנים ארציות ככל שמתאפשר, אפשרות שמירה עקבית על גבי ריחוק חברתי.

אפשרי שהיכרויות הנן מאתגרות בהרבה בימינו, אך אנו צריכים נתיבים להביא להן להיות באופן יעילות. לכל אדם קיימים ה"מיועד" מתוכם, הנפש התאומה שממנו. דוגמת שמזכירה סיגל ללקוחותיה, כשזה נועד להיות באופן, א-לוהים יטפל לתופעה זו שזה יוצרים.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog